Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Nasz sklep akceptuje płatności PayPal
Dane kontaktowe
GUARANA POLSKA
tel.: (22) 3492006
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

Pokaż wszystkie marki

Dzień w którym każda kobieta może poczuć się jak królowa

Dzień w którym każda kobieta może poczuć się jak królowa

8 marca to dzień w którym każda kobieta otrzymuje podarunki i życzenia. Dzień ten na stałe wpisał się w polską kulturę i bardzo dobrze! W dniu 8 marca wszystkie matki, córki, babcie, koleżanki i żony stają na piedestale. Mężczyźni częściej niż zwykle ustępują miejsca w autobusach, obdarowują kwiatami, obsypują komplementami i starają się, aby każda kobieta w ich życiu poczuła się doceniona i szanowana.

 

 

Tradycja dnia kobiet na świecie

 

Święto to kultywowane jest w wielu krajach na całym świecie, od Albanii, Armenii, przez Chiny, Kubę, po Włochy, Polskę, Ukrainę i wiele innych. W większości z nich mężczyźni wręczają kobietom w swym najbliższym otoczeniu kwiaty, słodycze i drobne podarunki. Ciekawy sposób na świętowanie tego dnia preferują mieszkanki Rumunii i Portugalii, które w ten dzień organizują specjalne przyjęcia „tylko dla pań”, gdzie wspólnie świętują swój dzień. We Włoszech i w Rosji Panie otrzymują gałązki akacji srebrzystej. W naszym kraju najpierw za czasów PRL-u wręczano goździki, które z czasem zostały zastąpione przez tulipany. Czy jednak Kobiety powinny otrzymywać tylko taki tradycyjny prezent z okazji ich święta?


Prezent idealny dla kobiety

Kwiaty, choć piękne, to po kilku dniach więdną, tak jak pamięć o dniu kobiet. Bardziej praktycznym i trwałym prezentem mogą być upominki ściśle kierowane dla płci pięknej takie jak naturalne produkty, które dodadzą zdrowia i dobrego samopoczucia. Taki drobny upominek z naszego sklepu jest idealnym sposobem na wyrażenie szacunku i wdzięczności za kobiece wsparcie każdego dnia.


To właśnie ten dzień powinien być momentem na docenienie ciężkiej pracy każdej Kobiety w domu i w pracy. Mężczyźni powinni co dzień wynosić na piedestały płeć piękną, dlatego nawet jeśli tak nie jest, to 8 marca musi tak być! Każdy mężczyzna powinien pamiętać także, że same prezenty nie wystarczą, najważniejsze to codzienne okazywanie szacunku.


Czytaj również: