Kategorie sklepu


Artykuły

Wybierz dział

Nasz sklep akceptuje płatności PayPal
Dane kontaktowe
GUARANA POLSKA
tel.: (22) 3492006
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

Pokaż wszystkie marki

Pomysły na długi weekend

Pomysły na długi weekend

Perspektywa długiego weekendu, a więc relaksu, odpoczynku od codziennych obowiązków i prawdziwego błogostanu, jest czymś na co czekamy z wielką niecierpliwością. Weekend majowy jest okresem szczególnego rozleniwienia, gdyż nie wymaga od nas takich przygotowań jak ma to miejsce podczas Wielkanocy, czy Wigilii. A promienie słońca wpadające przez okna naszego domu zachęcają do wyjścia na świeże powietrze.

 

1. Wyjazd

Jedną z najbardziej popularnych w Polsce form spędzania wolnego czasu są wyjazdy. Góry, morze, jezioro, czy nawet zza granica. To właśnie w tym okresie hotele i pensjonaty przeżywają największe oblężenie. I jest to faktycznie dobry czas na zwiedzenie innego kawałka ziemi. Choćby krótki wypad pozwoli na regeneracje sił, relaks, a może nawet przeżycie ciekawej przygody.

2. Piknik

Czas już chyba zapomniał o takiej formie spędzania weekendów, jak pikniki z przyjaciółmi, czy rodziną. Może chociaż ten jeden raz warto powrócić do korzeni naszych przodków i pokusić się na taką formę spędzenia czasu. Wystarczy zielona polana, łąka, czy też park odizolowany od gwaru mieszczańskiego życia. Dodatkowo koc, koszyk z prowiantem (grill) oraz napoje.  Nie jest to wiele, a przekonamy się, że w ten sposób również można miło spędzić czas i nabrać energii na trudy codziennego życia.

3. Coś dla siebie

Ile to razy odmawialiśmy sobie przyjemności, narzekając na brak czasu i nadmiar obowiązków. Czas zrobić w końcu coś dla siebie! Przejażdżka na rowerze, obejrzenie filmu, przeczytanie książki – zrób to, na co masz ochotę i nie żałuj.

4. Lenistwo

Życie w stresie i pośpiechu to codzienność. Może warto w tych wolnych dniach pokusić się na odrobinę lenistwa i nic nie robienia. Świat z pewnością się nie zwali, a my możemy poprawić sobie nastroje.


Czytaj również: